Hakkımızda

Hakkımızda

Odak Pet

2001 yılında hayata başlayan üretim sürecimiz yaklaşık 20 yıldır sizlerle. Odak Pet, sektördeki tecrübesiyle üreticilerimizin ihtiyaçlarına göre çözümler sunmaktadır. 2003 yılında Marka Tescil Belgemizi, 2005 yılında ISO123334 sertifikamızı teslim aldık. 2011 yılında üretim kapasitemizi %57 artırdık.


Misyon

Odak Pet

ODAK PET faaliyetlerinin tamamında ülkemizde geçerli olan ve genel kabul gören başta Türk Gıda Kodeksi olmak üzere , sektörle ilgili kanun ve yönetmeliklere, mevcut rekabet ortamına ve yasal düzenlemelere saygılı olmak, insana , çevreye, kültürel ve sosyal yaşama katkıda bulunmak ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek temel amacımızdır.


Vizyon

Odak Pet

Odak Pet rekabet, teknoloji, yenilik ve kalite standartları konularında büyük bilgi sahibidir ve müşterilerinin tüm gereksinimlerini karşılayan ürün çözümlerinin en uygun şekilde planlanmasında ve bireyselleştirilmesinde tecrübelidir. Güçlü olmak önemli bir unsurdur, fakat esnek olmak daha da önemlidir.

Tüm Odak Pet ürünleri birinci füzyonlu yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) hammadde ve pet preform malzemelerden şişirme kalıbı ile üretilir. Hijyen kurallarına ve gıda maddeleri yönetmeliklerine tümüyle uygun özelliklere sahiptir. Üretim aşamalarının tümü fabrikamızda gerçekleştirilmektedir. Böylece müşterilerimize daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet anlayışı ile ulaşmaktayız. Üstelik müşteriye özel ürünlerin tasarım ve kalıp çalışmaları firmamız tarafından yapılarak, üretimleri gerçekleştirilmektedir.


Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.