Takvim

Hakkımızda

VİZYONUMUZ

   ODAK PET ; rekabet, teknoloji, yenilik ve kalite standartları konularında büyük bilgi sahibidir ve müşterilerinin tüm gereksinimlerini karşılayan ürün çözümlerinin en uygun şekilde planlanmasında ve bireyselleştirilmesinde tecrübelidir. Güçlü olmak önemli bir unsurdur, fakat esnek olmak daha da önemlidir.


Tüm odakpet ürünleri birinci füzyonlu yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) hammadde ve pet preform malzemelerden şişirme kalıbı ile üretilir. Hijyen kurallarına ve gıda maddeleri yönetmeliklerine tümüyle uygun özelliklere sahiptir. Üretim aşamalarının tümü fabrikamızda gerçekleştirilmektedir. Böylece müşterilerimize daha hızlı ve daha ekonomik bir hizmet anlayışı ile ulaşmaktayız. Üstelik müşteriye özel ürünlerin tasarım ve kalıp çalışmaları firmamız tarafından yapılarak, üretimleri gerçekleştirilmektedir.

 

MİSYONUMUZ

  ODAK PET , Faaliyetlerinin  tamamında ülkemizde geçerli olan ve genel kabul gören başta Türk Gıda Kodeksi olmak üzere , sektörle ilgili kanun ve yönetmeliklere, mevcut rekabet ortamına ve yasal düzenlemelere saygılı olmak, insana , çevreye, kültürel ve sosyal yaşama katkıda bulunmak ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek temel amacımızdır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

- Değişen ve gelişen ülkemiz ve dünya koşullarında paralel olarak üretim alanımızda istenilen kalite düzeyine ulaşmak,

- Fiyat ve rekabet ortamına bağlı olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında karşılamak,

- Ürettiğimiz tüm ürünlerin hijyenik koşullarda çevreye ve insan sağlığına saygılı, güvenle kullanılabilecek olmasına önem vermek,

- Ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini tüm çalışanlarımızın katılımı anlayışı ile, sürekli geliştirmek iyileştirmek,

- Firmamızda kalite yönetim sistemi şartlarına uyma ve etkinliğini sürekli iyileştirilmesi sağlamak,

- Firma olarak müşterilerinin istekleri doğrultusunda hizmet sunmak,

- Daima standart ve kaliteli üretim yapmayı ilke edinmiş kuruluşlardan biri olmak, firmamızın temel hedef ve prensipleri içerisinde yer almaktadır.


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.30248.3357
Euro9.69179.7306
Hava Durumu
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret49577